بینج بار

یعنی چه؟

بینج در گویش مازندرانی به معنی برنج (شلتوک برنج) می باشد.

بینج بار، سامانه ای برای فروش مستقیم برنج توسط کشاورزان به مصرف کننده نهایی می باشد. استارت آپ بینج بار به منظور کمک به اقتصاد کشاورزان منطقه اقدام به راه اندازی این سامانه کرده و قصد دارد تا با فروش مستقیم برنج، سود اصلی را به دست کشاورزان برساند و محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب به مصرف کنندگان عرضه کند. همچنین استارت آپ بینج بار با پشتیبانی فنی و آموزشی از کشاورزان عضو، به صورت هفتگی با همه آن ها در ارتباط است. ما قصد داریم تا با آموزش آخرین راه کارهای کشاورزی دنیا توسط متخصصین کشاورزی، میزان مصرف سموم و کودهای شیمیایی را کاهش دهیم و کشتی بهینه تر را برای کشاورزان به همراه آوریم. امیدواریم با تلاش شبانه روزی خود و حمایت شما عزیزان کمک شایانی به رونق کشاورزی کشور و افزایش سطح زیر کشت برنج کشور کرده باشیم.

logo_big_resized

تضمین کیفیت

چگونه انجام می شود؟

بینج بار ابتدا از محصولات کشاورزان به صورت تصادفی نمونه گرفته و نمونه ها توسط آشپز بینج بار پخت می شوند. در صورت تایید پخت، نمونه برنج به آزمایشگاه پژوهشکده ژنتیک برنج دانشگاه کشاورزی مازندران رفته و تمامی فاکتورهای کیفی بررسی می شوند. در صورت داشتن استاندارد های لازم و تایید آزمایشگاه، برای محصول کشاورز گواهی صادر شده و محصول در سایت قرار می گیرد.

در صورت مغایرت محصول ارسالی کشاورزان محترم با نمونه تست شده، کشاورز ملزم به پرداخت 20 درصد هزینه به عنوان جریمه می باشد و در صورت تکرار، برای همیشه از سامانه بینج بار حذف می گردد.

org

خدمات رایگان

بینج بار!

بینج بار به منظور تسهیل در روند خرید و رضایت مشتریان عزیز خدمات رایگان متعددی را در نظر گرفته است:

 

1- تستر رایگان

به ازای هر خرید یک تستر رایگان از همان محصول برای شما ارسال می شود .

2- مرجوعی رایگان

چنانچه پس از مصرف تستر از کیفیت محصول راضی نبودید ، می توانید با واحد خدمات پس از فروش بینج بار (۹۰۸۸ ۲۸۴۲ – ۰۲۱) تماس گرفته و درخواست مرجوعی رایگان دهید.

نکته مهم : برای مرجوعی رایگان به هیچ عنوان نباید بسته های اصلی محصول باز شود و فقط پس از مصرف تستر مرجوعی رایگان امکان پذیر است. در صورت باز شدن و یا آسیب به بسته های اصلی امکان مرجوعی وجود ندارد. همچنین مهلت مرجوعی رایگان، یک هفته پس از دریافت محصول می باشد.

3- ارسال رایگان (به زودی.. )

coin_02

خریدارن ما

چه کسانی هستند؟

خریداران ما به دو دسته تقسیم می شوند:

1- خریداران با حجم کم

این دسته از خریداران باید حداقل ۵ کیلوگرم و حداکثر تا ۱ تن سفارش دهند. سفارش این دست از خریداران حداکثر تا 7 روز کاری در درب منزلشان و یا ترمینال (متناسب با انتخاب خود خریدار) تحویل داده می شود.

2- خریداران با حجم بالا

حداقل سفارش این دسته از خریداران باید ۱ تن باشد و برای هماهنگی خرید باید با واحد ثبت سفارش (۹۰۸۸ ۲۸۴۲ – ۰۲۱) تماس حاصل فرمایند.

freeee