قوانین و مقررات

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه مجازی بینج بار ، کشاورزان سایت بینج بار به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه مجازی بینج بار درج نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه بینج بار به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

نکته : چنانچه برنج ارسالی کشاورزان با نمونه اولیه تایید شده مغایر باشد، کشاورز موظف است نسبت به عودت کل هزینه پرداختی به علاوه 20درصد خسارت شامل هزینه های حمل و نقل و تاخیر در تحویل اقدام نماید. شرکت بینج بار نیز موظف به برگرداندن برنج کشاورز پس از دریافت وجه می باشد.

در صورت تکرار تخلف کشاورز متخلف برای همیشه از سامانه بینج بار حذف خواهد شد.

در صورت عدم عودت وجه پرداختی تا 48 ساعت پس از دریافت پیامک عدم تایید کیفیت، کشاورز از سامانه فروش بینج بار حذف شده و شرکت بینج بار به صورت قانونی و از طریق مراجع قضایی مورد فوق را پیگیری می نماید.

مرجوعی رایگان

هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد. برای استفاده از برنج های ارسالی ابتدا تستر ارسالی را باز و استفاده نمایید و در صورت رضایت از تستر بسته اصلی را باز نمایید.در صورت باز شدن هر یک از بسته های اصلی امکان مرجوعی وجود ندارد.

در صورت استفاده از تستر و عدم رضایت از کیفیت برنج سریعا با واحد پشتیبانی تماس گرفته و اعلام مرجوعی کنید. ( حداکثر تا هفت روز پس از دریافت مرسوله )

همه برنج ها قبل از ارسال در آزمایشگاه تست و نمونه گیری می شوند و در صورت هر گونه کلاه برداری اعم از جابه جایی و یا مخلوط کردن انواع برنج ، در صورت اثبات از طریق مراجع قضایی از فرد خاطی شکایت به عمل می آید.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه مجازی بینج بار، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاهی بینج بار، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.